Copywriter na medicínsko-zdravotné texty.

15.01.2022 07:53

Spoločnosť DoktorPRO s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovného copywritera, ktorého úlohou bude písať texty pre webové stránky na témy: medicína/zdravotná starostlivosť/krása a zdravie. Máte vysokoškolské vzdelanie? Ovládate slovenský a anglický jazyk na pokročilej úrovni? Chceli by ste pracovať z pohodlia domova? Potom neváhajte a pošlite spoločnosti svoje CV.

Náplň práce:

  • písanie článkov na témy: krása a zdravie, medicína,

  • práca s Google dokumentmi.

Požadujú:

  • vysokoškolské vzdelanie,

  • pokročilá znalosť anglického jazyka,

  • dobrá znalosť slovenského jazyka,

  • skúsenosti s písaním správ a článkov,

  • znalosť práce na PC,

Osobnostné predpoklady:

  • kreativita,

  • iniciatíva,

  • schopnosť rýchlo sa učiť,

  • presnosť.

Výhodou:

  • skúsenosť s písaním článkov na témy: krása a zdravie, medicína.

  • plat podľa osobných skúseností a schopností – 2x za mesiac,

  • možnosť práce z domova,

  • ochota pracovať aj cez víkendy či akomkoľvek vhodnom čase.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.